מדריכי וורדפרס

מר קפה // יחי

מר קפה // יחי

שלום רב, שמי יחי כהן מפתח ומקדם אתרי אינטרנט. בגלל אהבתי לקפה קראתי לבלוג שלי "מר קפה". מקווה שתהנו מהתוכן, אשתדל לעדכן כמה שיותר ואתם תמיד מוזמנים לעמוד הפייסבוק שלי.

יונ 11

וורדפרס SSL - תיקון בעיית תוכן מעורב באתר

אם יש לכם וורדפרס עם תעודת SSL אז תוודאו שאין לכם תוכן מעורב באתר. התוכן בוורדפרס נשמר עם קישור אבסלוטי, כלומר קישור עם נתיב מלא לתוכן ולא קישור יחסי ולכן אם האתר שלכם החל את דרכו בפרוטוקול HTTP סביר להניח שהקישורים לתוכן כמו תמונה או קישורים לעמודים אחרים בתוך התוכן מתחילים בקידומת http:// וזה יהפוך את העמוד שלכם לבעייתי מבחינת אבטחה.

ספט 28
פורסם ב- מר קפה

מציאת תאים זהים / משוכפלים באקסל, אופן אופיס, גוגל דוקס ליברה אופיס ועוד

למי לא קרה שהוא חיפש איך למצוא את התאים הזהים או המשוכפלים בטבלה. לי זה קורה מידי פעם וכל פעם אני שוכח מה צריך לעשות בעיקר שהאינסטינקט הראשוני שלי הוא לחפש אפשרות שעושה זאת כמו שיש באקסל ולצערי אני לא עובד עם אקסל של מיקרוסופט אלה עם אופן אופיס, ליברה אופיס וגוגל דוקס ושם האופציה לא קיימת בלי איזה תוסף כזה או אחר.

אוג 12
פורסם ב- מדריכים

הוספת סימן מים על תמונות באתר - לגזור ולשמור

המדריך הזה מתאים למי שרוצה להוסיף סימן מים לתמונות באופן אוטומטי ללא קשר למערכת הניהול תוכן (וורדפרס, ג'ומלה וכו'). האפשרות הזאת פועלת על שרתי APACHE באמצעות אחד מרכיביו הנקרא htaccess.

מאי 28

הפנייה לעמוד או פוסט לאחר שליחת פרטים ב- Contact Form 7

השימוש בטפסים מקוונים משמשים אותנו לא רק בעמוד יצירת קשר גם לחוות דעת, רישום לסדנאות וכנסים, רישום לקבלת הטבה, רישום להורדת תוכנת התנסות או מדריך ועוד.

מאי 13

הוספת שדות מותאמים אישית לעמודים ולפוסטים

ניתן להוסיף לוורדפרס שדות מותאמים אישית לעמודים, פוסטים וסוגי פוסטים שיצרנו. השדות מופיעים בממשק ניהול בעת יצירה או עריכת עמוד או פוסט ומאפשרים הכנסת נתונים לשדות ושמירתם.

אפר 24

שינוי צבע הדפדפן במובייל באתרי וורדפרס

אם יש לכם אתר וורדפרס, כך תוכלו בקלות להכניס תוספת נחמדה ומרעננת לאתר, התאמת צבע הטאב (TAB) של הדפדפן בניידים. שינוי הצבע מתבצע בצורה פשוטה מאוד וניתן גם לבצע החלפות צבעים לפי קטגוריות או נושאים באתר (למתקדמים).

אפר 24
פורסם ב- מדריכים

איך לשנות את הצבע של הדפדפן בניידים

תוספת נחמדה ומרעננת לאתר, התאמת צבע הטאב (TAB) של הדפדפן בניידים. שינוי הצבע מתבצע בצורה פשוטה מאוד וניתן גם לבצע החלפות צבעים לפי קטגוריות או נושאים באתר.

ינו 09

יצירת עמודה צדדית / Sidebar נוספת לאתר - וורדפרס

לאתריי וורדפרס יש עמודה צדדית / Sidebar המשמשת להוספת ווידג'טים המאפשרים הצגת רכיבים ותוכן לצד העמוד הנבחר. ישנה אפשרות לפתוח עמוד ולשייך אליו עמודה צדדים מימין או משמאל ואפילו משני הצדדים בו זמנית. כך ניתן ל"העשיר" את הגולש במידע נוסף שנרצה.

ינו 01
פורסם ב- מאמרים

מערכת לזימון תורים אונליין

מערכת לזימון תורים מאפשרת ללקוחות שלכם להזמין תור באופן דיגיטלי לפי ההתניות שקבעתם מראש. מערכת לזימון תורים למעשה זה אתר אינטרנט לכל דבר ועניין המאפשר גישה לגולשים / לקוחות להזמין תורים באופן נגיש יותר וידידותי מבלי העקבות המיותרות הקיימות בזימון תורים בטלפון או במקום עצמו.

ינו 01
פורסם ב- מדריכים

לאיזה עסק מתאים חנות וירטואלית?

אם אתם מחפשים את התשובה הקצרה והיבשה אז חנות וירטואלית מתאימה למרבית העסקים גם אלו שחושבים שזה לא מתאים להם. אך לפני שאני אמשיך לפרט האם באמת מתאים לכם לפתוח ולנהל חנות וירטואלית חשוב שתדעו שפתיחת חנות וירטואלית זה החלק "הקל" והכוונה היא שזה סך הכל הצד הטכני, הרבה בעלי עסקים שאני פוגש חושבים שיום אחרי שהחנות באוויר הם יתחילו למכור דרך האינטרנט וזה כמובן טעות נפוצה שנרחיב על הטעויות בהמשך.

עמוד 1 מתוך 2